Välkommen till denna trevliga lägenhet i söderläge i det eftertraktade området Aguas Nuevas. Här har vi en perfekt semesterbostad med en bra planlösning med sitt vardagsrum, kök, ett badrum och ett sovrum med inbyggda garderober. Från vardagsrummet finns tillgång till balkongen som ligger i söderläge. Till denna fina och välskötta förening finns ett trevligt gemensamt poolområde.
Här bor ni i ett hemtrevligt område med närhet till all typ av service så som restauranger, barer, livsmedelsbutik, Torre Marinas lilla köpcenter och den populära stranden i La Mata.
Informationen som ges här är föremål för felskrivningar och utgör inte en del av något kontrakt. Erbjudandet kan ändras eller dras tillbaka utan förvarning. Priserna inkluderar inte övriga omkostnader.